Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Sídlo naší společnosti je v Litvínově - Záluží 4 v okrese Most s vlastní výrobní kapacitou, skladovými prostory a vzorkovou prodejnou. Máme otevřenou prodejnu pro profesionály, kutily či zahrádkáře v Mostě, ul. Rudolická 1706 v objektu nákupního domu TESCO. Jedná se velkoplošnou partnerskou prodejnu se společností ČERVA, a.s.. Disponujeme chráněnou dílnou a poskytujeme náhradní plnění. Na trhu působíme více, jak 20 let a jsme jednou z nejstabilnějších firem v oblasti zakázkové výroby certifikovaných speciálních multifunkčních oděvů se sníženou hořlavostí, s antistatickými vlastnostmi, ochranou proti vlivům elektrického výboje či krátkodobou ochranou proti chemikáliím vč. prodeje běžných pracovních a volnočasových oděvů a OOPP. Běžné pracovní oděvy jsou předmětem dovozu či vlastní zakázkové výroby na základě specifických požadavků klienta. Ve spolupráci s našimi dlouhodobými partnery zajišťujeme služby v oblasti čištění a praní oděvů, dále výrobu strojních výšivek a potisků. Nad rámec výrobních a obchodních aktivit se zabýváme audity a poradenstvím v oblasti firemního odívání s cílem optimalizace vhodnosti používání pracovních oděvů a ochranných pomůcek v souvislosti s požadavky plnění bezpečnostních norem ve vztahu k prováděné činnosti. Provádíme návrhy pracovních oděvů za přímé účasti klienta, zajišťujeme měření velikostí a další potřebné úkony spojené s přípravou výroby.

Od roku 2005 se aktivity společnosti zaměřují na tuzemský trh v oblasti vývoje, testování a výroby nových speciálních ochranných oděvů určených pro speciální pracovní činnosti v chemickém, petrochemickém či energetickém průmyslu a v dalších odvětvích pracovní činnosti, kde je kladen důraz na plnění a dodržování bezpečnosti práce s ohledem na charakter té či oné činnosti.

Významnou činností naší společnosti je zakázková výroba speciálních multifunkčních ochranných oděvů z moderních syntetických textilních materiálů – NOMEX ( aramidová vlákna ), které jsou používány armádami, policejními a dalšími ozbrojenými složkami celého světa včetně integrovaných záchranných systémů, v petrochemickém, energetickém a plynárenském průmyslu jakož to v dalších odvětvích. Dále z přírodních materiálů na bázi viskózních vláken popř. tkaniny 100 % bavlna s dodatečnou úpravou proti hoření ( PROBAN ). Důraz je kladen na bezpečnost a ochranu života a zdraví člověka při výkonu povolání v těch nejtěžších podmínkách. Naše oděvy vyrobené z uvedených materiálů splňují všechny normy ( např. EN 340, EN 467, EN 471, EN ISO 11611, EN ISO 11612, EN 1149-5, EN 13034 či IEC 61482, ). Materiály splňují požadavky tuzemských i evropských norem a jsou testovány a certifikovány uznávanými evropskými certifikačními autoritami. Samotné materiálové řešení a provedení konkrétního typu oděvu je řešeno na základě požadavků a specifik klienta. Mimo to se zabýváme prodejem doplňkového sortimentu - spodní prádlo s antistatickými vlastnostmi a se sníženou hořlavostí a funkčního spodního prádla s cílem optimalizace vlivu negativních faktorů a zajištění maximálního komfortu nošení, kde dosahujeme jedinečných výsledků. V nabídce máme rovněž široký sortiment pracovní obuvi významných zahraničních výrobců s jedinečnými užitnými a bezpečnostními vlastnostmi, které zajišťují max. komfort nošení a pohodlí zaměstnanců v době plnění pracovních povinností, čímž je zajištěna i jejich stálá pracovní výkonnost. Všechny používané materiály jsou opatřeny certifikáty, zkušebními protokoly akreditovaných laboratoří včetně technických listů. Samotná výroba je prováděna ve smyslu požadavků ISO 9001 : 2001. Barevné provedení materiálů je zajištěno standardní barevnicí či na podkladě speciálních požadavků klienta barvením tkaniny či barvením vlákna při výrobě, což zajišťuje maximální stálobarevnost bez vzniku nežádoucích změn.

Společnost S.O.S. Litvínov - provozovna Záluží

Nabízíme

  • Zakázkovou výrobu speciálních oděvů
  • Prodej speciálních a pracovních oděvů
  • Prodej OOPP v celém rozsahu
  • Náhradní plnění
  • Návrhy řešení firemních – pracovních oděvů
  • Audit firemního odívání
  • Smluvní zajištění údržby pracovních oděvů
  • Výrobu strojních výšivek a potisku
  • Reklamní oděvy a předměty
  • Partnerské a množstevní slev

Certifikát 9001:2015

ISO 900-2015 ČJ ISO 900-2015 AJ