Antistatické oděvy Unitex

Speciální oděvy » Oděvy Unitex antistatické

Speciální oděvy Unitex antistatické

UNITEX Antistatic, UNITEX WINTER Antistatic
Nehořlavé a antistatické speciální oděvy s ochranou proti kyselinám
Použitý materiál: přírodní vlákna na bázi cellulosi/viskosi
Plošná hmotnost: 240 g/m²



Nehořlavé a antistatické speciální oděvy s ochranou proti chemikáliím poskytují svému uživateli vysokou multinormní ochranu proti ohni, sálavému a kontaktnímu teplu ve smyslu EN ISO 11611, EN ISO 11612, díky vetkaným uhlíkovým vláknům Static Control popř. P140 i proti statické elektřině dle EN 1149-5 a elektrickému výboji. Tkanina je opatřena Fluocarbonovou úpravou, která zajišťuje odolnost proti vodě a olejům a  poskytují  ochranu proti postřiku chemikáliemi ve smyslu normy EN 13034.  Poskytují nejen pohodlí, ale i komfort v době používání. Oproti oděvům ze syntetických vláken jsou mnohem příjemnější, lehčí a prodyšnější zejména v letním období či prostorách s výskytem vyšších provozních teplot.  Zajišťují lepší absorpci potu a jeho odvod od těla. V okamžiku, kdy přijde oděv do kontaktu s ohněm, tkanina pouze zkřehne a zuhelnatí , ale plamen se dále nešíří. Poskytují vysokou ochranu proti mechanickému poškození. Tyto oděvy poskytují vysokou míru ochrany proti popáleninám III. stupně, kde bývá vysoké poškození zdraví léčitelné pouze transplantací kůže. Všechny  materiály používané pro výrobu těchto oděvů jsou zdravotně a hygienicky nezávadné, jsou prodyšné a vzdušné. Oděvy jsou vyráběny formou zakázkové výroby na míru ve dvou základních střihových variantách – DĚLNÍK / klasické a TECHNIK / komfortní, dále kalhoty a pláště pro laboratorní práce, vše v pánském a dámském provedení. Speciální oděv v zimní zateplené variantě poskytují svým uživatelům ochranu proti nepřízni počasí a chladu ve smyslu normy EN 14058.
Oděvy UNITEX Antistatic lze dodat v provedení Hi-Vis ( výstražné oděvy pro lepší viditelnost ), které splňují podmínky normy EN 471 tř.1,2 ( pro práci na dráze, silnicích, stavbách atd. ).

Použití:
Tyto nehořlavé a antistatické speciální oděvy lze používat ve všech odvětvích průmyslu s výskytem nebezpečí vzniku výbuchu, požáru či jiného nebezpečí ohrožující životy a zdraví zaměstnanců - v chemickém a petrochemickém – plynárenském – energetickém - těžařském, dále v ozbrojených sborech a armádách v celosvětovém měřítku. Opomenout nelze ani  integrovaný záchranný systém – hasiče a záchrannou službu.

Velikostní řada:
42 – 64, měřenka pro nadměrné velikosti – pánské
40 – 64, měřenka pro nadměrné velikosti – dámské


Speciální oděvy Unitex


Kontaktujte nás   (z kategorie: Oděvy Unitex antistatické)







Položky formuláře označené * jsou povinné

Přihlášení:

▼ Katalog eshop:

© Všechna práva vyhrazena

Vyrobilo ® 2019 Studio Webdesign
Chabera - Tvorba stránek