SOS Litvínov o nás

O nás - SOS Litvínov

O nás

Sídlo naší společnosti je v Litvínově - Záluží 4 v okrese Most s vlastní výrobní kapacitou, skladovými prostory a vzorkovou prodejnou. Dále nás můžete navštívit v Kralupech nad Vltavou v prodejně uvnitř společnosti Synthos,a.s.  Nově jsme otevřeli novou prodejnu pro profesionály i kutily v Mostě, ul. Rudolická 1706 v objektu nákupního domu TESCO. Jedná se o moderní velkoplošnou partnerskou prodejnu se společností ČERVA,a.s.. Disponujeme chráněnou dílnou a poskytujeme náhradní plnění. Na trhu působíme více, jak 15 let a jsme ve svém odvětví jednou z nejstabilnějších firem. Máme dlouhodobé zkušenosti s výrobou a prodejem speciálních ochranných oděvů se sníženou hořlavostí a antistatickými vlastnostmi, s odolností proti chladu, dešti a chemikáliím, proti el. oblouku včetně pracovních oděvů a pracovních ochranných pomůcek. Běžné pracovní oděvy jsou předmětem dovozu či vlastní zakázkové výroby na základě specifických požadavků klienta vlastní výrobní kapacitou.Smluvně zajišťujeme čištění a praní oděvů a zabýváme se zhotovením strojních výšivek a potisků.

Dále se zabýváme audity firemního odívání s cílem optimalizace vhodnosti používání pracovních oděvů a ochranných pomůcek v souvislosti s požadavky plnění bezpečnostních norem ve vztahu k prováděné činnosti. Provádíme návrhy pracovních oděvů za přímé účasti klienta, zajišťujeme měření velikostí a další potřebné úkony spojené s přípravou výroby. Pro klienty vedeme konsignační sklady na základě požadavků a zajišťujeme logistiku.

Od roku 2005 se aktivity společnosti zaměřují na tuzemský trh v oblasti vývoje, testování a výroby speciálních ochranných oděvů určené pro speciální pracovní činnosti v chemickém, petrochemickém či energetickém průmyslu a v dalších odvětvích pracovní činnosti, kde je kladen důraz na plnění a dodržování bezpečnosti práce s ohledem na charakter té či oné činnosti. Ve spolupráci se zahraničním partnerem se zabýváme prodejem zásahových oděvů pro hasiče.

Významnou činností naší společnosti je zakázková výroba speciálních ochranných oděvů se sníženou hořlavostí, antistatickými vlastnostmi a ochranou proti chemikáliím z materiálů NOMEX, který je používán armádami, policejními a dalšími ozbrojenými složkami celého světa včetně integrovaných záchranných systémů, v petrochemickém, energetickém a plynárenském průmyslu, jakož to v dalších odvětvích, dále přírodních materiálů na bázi cellulosi/viskosi a z materiálu 100 % bavlna s úpravou ( PROBAN ), kde je kladen důraz na bezpečnost a ochranu života a zdraví člověka při výkonu povolání v těch nejtěžších podmínkách.Naše oděvy vyrobené z uvedených materiálů splňují ty nejpřísnější normy ( např. EN 340, EN 467, EN 471, EN ISO 11611, EN ISO 11612, EN 1149-5 ). Materiály splňují požadavky tuzemských i evropských norem a jsou testovány a certifikovány uznávanými evropskými certifikačními autoritami. Samotné materiálové řešení a provedení konkrétního typu oděvu je řešeno na základě požadavků a specifik klienta. Oděvy jsou vybaveny potřebnými certifikáty a štítkem o materiálovém složení s uvedením norem, které plní. Dále se zabýváme prodejem doplňkového sortimentu - spodní prádlo s antistatickými vlastnostmi a se sníženou hořlavostí a funkčního spodního prádla s cílem optimalizace vlivu negativních faktorů a zajištění maximálního komfortu nošení, kde dosahujeme jedinečných výsledků. V nabídce máme rovněž široký sortiment pracovní obuvi významných zahraničních výrobců s jedinečnými užitnými a bezpečnostními vlastnostmi,které zajišťují max. komfort nošení a pohodlí zaměstnanců v době plnění pracovních povinností,čímž je zajištěna i jejich stálá pracovní výkonnost. Všechny používané materiály jsou opatřeny certifikáty, zkušebními protokoly akreditovaných laboratoří včetně technických listů. Samotná výroba je prováděna ve smyslu požadavků ISO 9001 : 2001. Barevné provedení materiálů je zajištěno standardní barevnicí či na podkladě speciálních požadavků klienta barvením tkaniny či barvením vlákna při výrobě, což zajišťuje maximální stálobarevnost bez vzniku nežádoucích změn.


Nabízíme

audit firemního odívání a péči o firemní odívání
návrh kolekce ? střihy, materiály, barevnost atd.
zakázková výroba v chráněné dílně ? náhradní plnění
držení konsignačního skladu,logistiku, zavážení společnosti
zajištění údržby a čištění oděvů
speciální ochranné oděvy ( se sníženou hořlavostí a antistatické, odolné el. blouku, odolné chladu a dešti, chemikáliím ), reflexní oděvy pro stavebnictví, kolejářské práce atd., zásahové oděvy pro hasiče.
široký sortiment běžných pracovních oděvů z dovozu a pracovní obuv
široký sortiment pracovních ochranných prostředků ( rukavice, helmy, brýle, chrániče hluku atd. )
reklamní předměty ( trička, čepice, mikiny, bundy, tašky a baťohy )
strojní potisk a výšivky
zajímavé ceny


Kontaktujte nás   (z kategorie: O nás)Položky formuláře označené * jsou povinné

Přihlášení:

▼ Katalog eshop:

© Všechna práva vyhrazena

Vyrobilo ® 2019 Studio Webdesign
Chabera - Tvorba stránek